HizmetlerimizAnahtar teslimi market otomasyon sistemleri (Terazi, POS, Bilgisayar, Program)

Kariyer Polikamı"Eğitimli ve eğitilmiş personel en değerli varlığımızdır."

İş Ortaklarımız POSMarkt' in asıl çalışma alanlarına başarıyla odaklanabilmesi, iş ortaklarının başarısıyla doğrudan ilişkilidir.

Kurumsal Bilgiler POSMarkt' in Cari Ünvanı, Banka Hesap Bilgilerine bir göz atın...

Online Uzaktan Erişim


Online Uzaktan Erişim

 

 

 

 

 

 

Yarının yenilikci çözümlerini geliştiriyoruz..

Mağaza Ekipmanları ve Otomasyonları konusunda küçük ve büyük çaplı marketlere imzasını atmış konusunda lider bir firmadır! Hizmet alanımız müşteri memnuniyetinin dışa yansıması ve başarılı bir satış trendi neticesinde markaya değil , müşteri ihtiyacına uygun ürünler ile kalıcı çözümler oluşturmaktayız.

Bu gün POSMarkt; Perakendeciliğin temellerini atmış dünya devlerinin ürün gruplarında Endüstriyel Çözümler olarak, tam otomatik tartım ve Etiketleme sistemleri, Monoray Tartım sistemleri, Et ve Kemik Testereleri, Et dövücüler, Tam otomatik dilimleyciler ile hassas teraziler, Sistem Terazileri, Dilimleme Makinelerinin satışı ve satış sonrası destek hizmetlerini vermektedir.

Ayrıca, POS Kasa çözümleri, Mağaza Otomasyon Yazılımları, El Terminalleri, Barkod Makineleri, Profesyonel UPS (Güç Kaynağı) çözümleri, sarf malzemeleri ve Microsoft yazılımları satışı yapmaktadır.

POSMarkt satışını yapmış olduğunu tüm ürünlerin, eğitim, kuruluş, servis ve bakım işlemlerini tecrübeli personelleri ile ülke genelinde aynı standartlarda yapmaktadır.

 

Zamanını ve mali bütçesini sürekli gelişmeye ayıran POSMarkt, perakendeciye güvenli, kaliteli, ekonomik çözümleri ile sektörde adından sıkça bahsedilen nadir kuruluşlardan birisi olma yolunda ilerlemeyi tercih etmiştir.. Siz değerli müşterilerimizi bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz. A kalite hizmeti size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. A Kalite POSMarktn’ da. Çözümlerinizde bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyor, tüm mesai arkadaşlarımız adına firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz.

Turgay HALVALI
POSMarkt Otomasyon Sistemleri
Konuni Değeri Yoktur!