HizmetlerimizAnahtar teslimi market otomasyon sistemleri (Terazi, POS, Bilgisayar, Program)

Kariyer Polikamız"Eğitimli ve eğitilmiş personel en değerli varlığımızdır."

İş Ortaklarımız POSMarkt' in asıl çalışma alanlarına başarıyla odaklanabilmesi, iş ortaklarının başarısıyla doğrudan ilişkilidir.

Motorola

Motorola

 
29-11-2010

Barkod & El Terminali Uygulamaları
Karşılığını hızlı alacağınız akıllı çözümler sunar..

Günümüzün üreten firmaları artık otomasyona ve takibe çok önem vermekte. Bu anlamda barkod çözümleri sunan firmamız üreticiler, ihracatçılar, ve hizmet sektörünü desteklemektedir.

Her firmaya uygun şekilde barkod çözümleri geliştirerek minimum faaliyetlerle otomasyona geçiş sürecini kolaylaştırmaya çalışan firmamız şuan ki portföyü ile bu haklı gururu yaşamaktadır. Siz de portföyümüzde yerinizi alarak firmanıza barkod sistemi entegre edip çağdaş ticaret dünyasına adım atabilirsiniz. Destek ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Günümüzde herhangi bir sektörde stok ve maliyet konusu incelendiğinde görülecektir ki, mutlaka ağır rekabet koşulları ve kontrollü iş yapma bahis konusudur. Bu da gösteriyor ki, sadece satış çok da anlamlı olmamaktadır. Ne zaman anlam kazanır, ancak hızlı, standart, güvenli, hatasız yapılıyorsa.. zira rekabetçi unsurlara bu takdirde sahip olunabilir. İşte bu noktada "otomasyon" devreye girmektedir.


El Terminali ile Yapabileceğiniz İşlemler

* Sayım İşlemleri
* Şubeler ve Depolar arası Transfer
* Mal Kabul
* Mal İade veya Çıkış
* Online veya Offline Etiket Yazdırma
* Fiyat Stok Kontrol ve Değişiklik İşlemleri

Motorola